Farby Liposomowe

Liposomowe farby do włosów zostały stworzone aby spełnić wszelkie potrzeby związane z koloryzacją włosów nowoczesnej kobiety.

LIPOSOME HAIR COLOR

LHC COLOR HD* 100 ml /1:1,5 – 75 odcieni
KOMPAKTOWA FARBA DO WŁOSÓW Z WODĄ TERMALNĄ w jakości HD. LHC KOLOR HD TO NAJBARDZIEJ INNOWACYJNY PRODUKT NA RYNKU FRYZJERSKIM . SYSTEM AKTYWACJI LIPOSOMOWEJ ORAZ WODA TERMALNA I OLEJ ARGANOWY GWARANTUJĄ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ KOLORU. Takie połączenie składników przemienia zabieg koloryzacji w prawdziwy zabieg kosmetyczny, pozostawiając włosy lśniące i świetliste. Jest to nowa generacja koloru o niskiej zawartości amoniaku, przyjemnym zapachu i delikatnej konsystencji. Kremowo-żelowa formuła łatwa w przygotowaniu .Keratyna odbudowująca o niskiej masie cząsteczkowej ochrania strukturę włosów przed zniszczeniem. Synergia minerałów z ultra-czystymi pigmentami zapewnia doskonałe pokrycie siwych włosów i maksymalną trwałość koloru oraz ich blask.

LIPOSOME HAIR COLOR - OXICREME

Stabilizator 1000ml 6%, 9% i 12%
Oxicreme- Kremowy stabilizator koloru używany w mieszance z Liposomową Farbą do Włosów LIPOSOME HAIR COLOR.

BLEACH POWDER - BIAŁY , BLEACH POWDER + NIEBIESKI

Puder rozjaśniający 450g
Silnie rozjaśniający proszek do rozjaśniania łatwy i bezpieczny w użyciu.

Botanical

Nowa seria biologicznych farb trwale koloryzujących, lecz całkowicie pozbawionych amoniaku i środków chemicznie obciążających.

FARBA

100 ml, 1:1
Ekologiczne farby bez amoniaku i diaminobenzenów ,dla alergików i włosów delikatnych.

OCHRONA KOLORU

Nowa linia pielęgnacyjna do włosów farbowanych z Aloesem oraz witaminą “E”. Specjalnie opracowana w celu utrzymania żywego koloru włosów oraz nadania odpowiedniego nawilżenia.

KEEP IN COLOR SHAMPOO

Szampon 250ml, 1000ml
Tworzony specjalnie dla włosów farbowanych,

KEEP IN COLOR MASK

Maska 150ml, 1000ml
Utrzymuje odpowiednie nawilżenie dzięki swym właściwościom przeciwutleniającym i nawilżającym.

POZOSTAŁE PRODUKTY

Produkty, które ułatwiają pracę fryzjera związane z koloryzacją.

PEACH SHAMPOO

Szampon kanister - 10 l
Szampon oczyszczający do każdego typu włosów.Doskonały na myjkę.Do stosowania przed koloryzacją do włosów obciążonych nieznanymi kosmetykami ,blokującymi prawidłowe pokrycie farby.Oczyszcza włosy nadaje im objętość i blask. Ma przyjemny brzoskwiniowy zapach.