IFIX

IFIX to produkty o niespotykanych dotąd możliwościach.

VOLUMINZING MOUSSE PIANKA

300ml
Pianka modelująca powiększająca objętość. Wyjątkowa formuła do modelowania i stylizacji przeznaczona do każdego rodzaju włosów.

FORMING LACQUER LAKIER

300ml
Wysoce skuteczny lakier do formowania i wykańczania fryzury przeznaczony do rzeźbienia modelującego. Zapewnia normalny (lub silny) stopień usztywnienia i utrwalenia fryzury.

SHAPE IT GUMA

100ml
Guma modelująca do tworzenia kreatywnego modnego uczesania, dodaje objętości i tekstury. Idealna do tworzenia efektu „potarganych” fryzur.

SHAPING WAX WOSK

75ml
Intrygujące światło, urzekający styl, wspaniały wygląd oraz utrzymujący się bardzo długo połysk. Nie obciąża włosów. Wspaniałe narzędzie w rękach kreatywnych stylistów.

SHAPING MUD BŁOTKO MODELUJĄCE

100ml
Do stylizacji fryzur o matowym zakończeniu. Produkt idealny do tworzenia wrażenia „rozczochranych” modnych fryzur. Nadaje włosom matowy wygląd i szorstkość co ułatwia ich modelowanie.

FORMING GLAZE ŻEL W PŁYNIE

250ml
Rewolucyjny płynny żel do stylizacji włosów, nadający formę oraz kształt wykreowany przez stylistę. Idealny dla profesjonalistów szukających nowych form. Dzięki silnemu nabłyszczaniu jest znakomity w końcowej fazie stylizacji.

POWER SHINE HAIR SPRAY LAKIER

500ml
Środek do utrwalania fryzury. Utrwala natychmiast fryzurę, podnosząc ją i zapewniając regulowane usztywnienie od lekkiego do mocnego.

THE SHINER SPRAY

200ml
Spray nabłyszczający antystatyczny, który dzięki zawartości NASION LNU zapewnia doskonale nawilżenie i połysk. Ponadto posiada właściwości kondycjonujące, które ułatwiają rozczesywanie bez obciążania włosów.

FIX IT ŻEL

200ml
Silnie wiążący żel do układania włosów. Zaprojektowany z myślą o stylistach tworzących niepowtarzalne kompozycje. Dobrze dobrany czas wiązania pozwala na profesjonalną stylizację.

TRWAŁA ONDULACJA

Biologiczna linia produktów do trwałej ondulacji o dużej skuteczności, nadająca włosom pożądany skręt i fale oraz zwiększająca ich objętość. Zawiera specjalną formułę przeznaczoną zarówno do włosów normalnych, jak i słabych i zniszczonych.

WODA SN ORAZ S


Nadają objętość oraz wspaniały skręt włosom normalnym, zawierają aminokwasy.

MLECZKO M


Do prostowania włosów oraz nadawania objętości – dodatek do płynu N i S.